наверх

Структура Дзяржаўнага камітэта па навуцы і тэхналогіях Рэспублікі Беларусь



Падраздзяленні Дзяржаўнага камітэта па навуцы і тэхналогіях Рэспублікі Беларусь
  
Інфармацыйна-аналітычны аддзел  
Начальнік аддзела
Матвіенка Ігар Вячаслававіч
Тэл .: 8-017-284-11-60 
e-mail: Matvienko@gknt.gov.by
 
УПРАЎЛЕННЕ ІНАВАЦЫЙНАЙ ПАЛІТЫКІ
Начальнік упраўлення
Лях Сяргей Іванавіч 
Тэл .: 8-017-294-91-33 
e-mail: Liakh@gknt.gov.by 

Намеснік начальніка
Радчанка Павел Віктаравіч 
Тэл .: 8-017-294-92-71
e-mail: Radchenko@gknt.gov.by 

Аддзел інавацыйных праграм і праектаў
Начальнік аддзела
Захаранка Вольга Міхайлаўна 
Тэл .: 8-017-294-92-69
e-mail: Zaharenko@gknt.gov.by


Аддзел развіцця інавацыйнай інфраструктуры, камерцыялізацыі і інтэлектуальнай уласнасці
Начальнік аддзела
Кусяк Віктар Анатольевіч
Тэл .: 8-017-284-07-57 
e-mail: Kusyak@gknt.gov.by

  
УПРАЎЛЕННЕ НАВУКОВА-ТЭХНІЧНАЙ ПАЛІТЫКІ І ЭКСПЕРТЫЗЫ
Начальнік упраўлення
Хадоркін Фёдар Мікалаевіч 
Тэл .: 8-017-294-92-40
e-mail: hodorkin@gknt.gov.by
 
Намеснік начальніка ўпраўлення
Парашкоў Віктар Паўлавіч
Тэл .: 8-017- 284-07-56 
e-mail: poroshkov@gknt.gov.by
 
Аддзел навукова-тэхнічных праграм
Начальнік аддзела
Князева Алена Мікалаеўна 
Тэл .: 8-017-331-96-00
e-mail: Knyazeva@gknt.gov.by     
 
Аддзел навуковага забеспячэння праграм і экспертызы
Начальнік аддзела
Зыгмант Анатоль Анатолевіч 
Тэл .: 8-017-284-02-24
e-mail: Zygmant@gknt.gov.by
 
УПРАЎЛЕННЕ МІЖНАРОДНАЙ НАВУКОВА-ТЭХНІЧНАЙ І ІНАВАЦЫЙНАЙ ПАЛІТЫКІ

Начальнік упраўлення
Шуба Сяргей Уладзіміравіч
Тэл .: 8-017- 284-27-88
e-mail: Shuba@gknt.gov.by
 
Сектар навукова-тэхнічнай і інавацыйнай палітыкі з краінамі Садружнасці Незалежных Дзяржаў
Намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік сектара
Ліпніцкая Наталля Георгіеўна
Тэл .: 8-017-294-92-73
e-mail: Lipnitskaya@gknt.gov.by
 
Аддзел навукова-тэхнічнай і інавацыйнай палітыкі з краінамі далёкага замежжа
Начальнік аддзела
Сінюковіч Сяргей Уладзіміравіч
Тэл .: 8-017-284-03-14
e-mail: Sinukovich@gknt.gov.by
 
  
Аддзел планавання, эканомікі і фінансаў
Начальнік аддзела
Комар Юрый Адамавіч
Тэл .: 8-017-284-15-61
e-mail: Komar@gknt.gov.by
 
Намеснік начальніка аддзела
ЦЫЦЭНЯ Павал Сяргеевіч
Тэл .: 8-017-284-03-72
e-mail: Tsytsenia@gknt.gov.by
 
Група бухгалтарскага ўліку і фінансаў
Галоўны бухгалтар
ЛАЦКЕВІЧ Ірына Аляксееўна
Тэл .: 8-017-284-18-28
e-mail: Latskevich@gknt.gov.by
 
Група арганізацыйнай працы і кантролю
Загадчык групы
Скрыба Ігар Васільевіч
Тэл .: 8-017-294-92-42
e-mail: skribo@gknt.gov.by
 
 
Аддзел прававой і кадравай работы
Начальнік аддзела
ЗАЯЦ Аляксандр Паўлавіч
Тэл .: 8-017-294-92-42 
e-mail: Zayats@gknt.gov.by

     
Вядучы спецыяліст па абароне дзяржаўных сакрэтаў
АНДРЭЕЎ Аляксандр Уладзіслававіч
Тэл .: 8-017-284-04-56
e-mail: Andreev@gknt.gov.by